... ktoś, kto chce wykorzystać licencje w marketingu?

Niezależnie od tego, którą z naszych postaci wybierzesz, gwarantujemy mnóstwo korzyści. Nasze postaci nigdy nie pojawią się w złym towarzystwie i nie zrobią nic, co mogłoby negatywnie odbić się na wizerunku twojej firmy. Ich jakość jest tak samo solidna i godna zaufania, jak w poprzednich dziesięcioleciach.


Szybko, łatwo, efektywnie.

Wiele z naszych postaci to utrzymujący się od lat na topie faworyci, co oznacza, że otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy obrazków. Jakie nie byłby cel twojej kampanii, szeroki wybór postaci i ilustracji gwarantuje, że dobierzesz tę właściwą. Co więcej, posiadamy rozległe doświadczenie w procesie produkcji, prawach autorskich i strategiach marek. Połącz to wszystko razem, a znajdziesz rozwiązanie jak szybko, łatwo i efektywnie dotrzeć do klientów.

Na skróty do sukcesu

Jak doskonale wiesz, rynek zarzucony jest produktami i markami, które walczą, by się od siebie odróżnić. Z pomocą naszych klasycznych, od lat kochanych postaci, dostajesz szansę, by wybić się z tłumu w sposób, który nie będzie łatwo skopiować twojej konkurencji. Co ważne, każda z naszych postaci posiada swoje unikalne cechy. Pomożemy wybrać ci tę, która najlepiej podkreśli cechy twojego produktu, usługi lub firmy.

Szerokie i ekscytujące portfolio postaci

Jeśli mowa o polu wykorzystania naszych postaci, granicą są granice twojej wyobraźni. Przez lata pracowaliśmy z tak różnymi kategoriami produktów, jak wyposażenie domu, zabawki, odzież, meble, gry komputerowe, a także współtworzyliśmy wielkie kampanie reklamowe. Zachęcamy do przejrzenia listy oferowanych licencji i sprawdzenia, która z nich najlepiej odpowiada twoim konkretnym potrzebom.


Ile kosztuje licencja?

Wielu klientów bez doświadczeń licencyjnych obawia się, że uzyskanie licencji jest skomplikowane i kosztowne. Tak naprawdę, jest dokładnie na odwrót. To dlatego, że płacisz za to, co faktycznie zużyjesz, większość kontraktów jest bowiem oparta o rozliczenie z tantiem z tytułu sprzedanej ilości towaru lub w oparciu o zakres wykorzystania licencji. Jeśli zdecydujesz się współpracować z Bulls Licensing unikniesz także wysokich kosztów administracyjnych i z tytułu porad prawnych.

Porównaj to tylko z pracą, jaką należałoby włożyć, by od zera wykreować postać tak powszechnie znaną i cenioną, jak nasze.