O Bulls Dział Licensing

Bulls Licensing działa w obszarze wykorzystania znanych marek licencyjnych na produktach dla konsumentów. Prawdopodobnie miałeś kontakt z wieloma postaciami, jakie reprezentujemy: Kiss, AC/DC, Muminki,  Pettson & Findus. The Beatles, Miś Paddington, Betty Boop, The Phantom, Sony Pictures i inne.

Więcej


Kontakt

Bulls Press to partner w zakresie licencji, treści redakcyjnych i produkcji, zdjęć i ilustracji.

Jako niezależny aktor, Bulls Press może osiągać dla swoich klientów najlepsze wyniki. Naszym zadaniem jest jak najkorzystniej wykorzystać powierzone nam prawa i dostarczyć klientom materiałów, które wspomogą ich sprzedaż.

Telefon     E-mail     Kontakt      Znajdź nas


Aktualności  Więcej nowości

Nowa kolekcja odzieży marki UNIQLO z Muminkami – jesień/ zima 2013!

UNIQLO podpisało z Bullsem umowę o współpracy licencyjnej w 2013 roku i pierwsze fantastyczne produkty z wizerunkami Muminków właśnie trafiły do sprzedaży.

Muminki latają z Finnairem

Rodzina Muminków przemieszczała się niedawno między Finlandią a Japonią. Postacie umieszczono na samolotach Boeing MD-11 linii Finnair, latających do Japonii, w której Muminki zdobyły ogromną popularność.

Setna rocznica urodzin Tove Jansson

Ze swoimi osiągnięciami na wielu polach sztuki Tove Jansson (1914-2001) stała się jedną z najważniejszych artystek modernistycznego złotego wieku powojennej Finlandii.

Studia przypadków  Więcej studia przypadków

Case

Muminki na Formex w 2010

Ilustracje i książki o Muminkach były w 2010 roku podstawą wyjątkowej wystawy w ramach czołowych targów skandynawskiego wzornictwa - Formex.


Więcej informacji