Twórcy Jeremiego publikują swoją pierwszą ilustrowaną powieść graficzną dla nastolatków

Twórcy uwielbianego i popularnego na świecie komiksu Zits (w Polsce ukazał się pod tytułem Jeremi) opublikowali pierwszy album z powieścią graficzną, zawierający ponad 300 ilustracji, ZITS: CHILLAX


Kiedy Jeremi Duncan i jego najlepszy przyjaciel Hektor dostają od swojego najlepszego kumpla Tima bilety na koncert ulubionego zespołu rockowego, okazuje się, że na ich drodze do szczęścia stają niespodziewanie dwie przeszkody. Po pierwsze – nie ma pewności, że rodzice pozwolą im pójść! Po drugie – Tom sprzedaje bilety, ponieważ oddaje szpik dla chorującej na raka matki. Pełni empatii i zrozumienia dla sytuacji Tima, Jeremi i Hektor decydują się pójść na koncert, z którego zamierzają przynieść koledze jakiś podnoszący na duchu upominek. Z pomocą ich nauczyciela, który pracuje dorywczo przy obsłudze wydarzenia, udaje im się dostać za scenę. Ale co takiego mogliby przynieść Timowi, co byłoby porównywalne z poświęceniem, jakie jest jego udziałem? Dla Hektora i Jeremiego ta niezapomniana noc pełna będzie komplikacji, publicznych upokorzeń, głośnej muzyki i niesłychanych odkryć.

Komiks Zits publikowany jest w ponad 1700 gazetach w 45 krajach i 15 językach. Jest ukochanym dzieckiem laureata Pulitzera Jima Borgmana i wielokrotnie nagradzanego autora scenariuszy komiksowych Jerry'ego Scotta, który jest jednocześnie współtwórcą serii Baby Blues. Zits szybko zyskał miano klasyki, już w roku debiutu, czyli 1997, pojawił się od razu w 200 gazetach. To jeden z najszybciej zdobywających popularność tytułów w całej historii komiksów. Przez The Los Angeles Times został uznany za “jeden z najświeższych i najbardziej działających na wyobraźnię”, Narodowe Stowarzyszenie Rysowników nagradzało go trzykrotnie laurem Komiksu Roku. Codziennie czyta go około 200 milionów wiernych fanów. Zainteresowani mogą sięgnąć po codzienną dawkę humoru na stronie www.zitscomics.com, polubić Zits na Facebooku albo śledzić Zits @TheRealZits na Twitterze.


Syndication, Zits, Humor