O nas

W Bulls Press znajdziesz mocne licencje i świeże spojrzenie na newsy informacyjne. Jako agent, udostępniamy różnego rodzaju licencje do działań wydawniczych i reklamowych. Bulls Licensing udziela firmom praw do wykorzystania postaci licencyjnych na produktach i w marketingu. Bulls Press dostarcza prasie codziennej i mediom (zarówno drukowanym, jak elektronicznym) komiksy, krzyżówki i rozrywkę w formie zdjęć i tekstów. Działamy także jako jako zewnętrzna redakcja, ułatwiając pozyskanie praw do publikacji, oferując usługi graficzne i drukarskie.

Dla gazet i wydawców

Bulls Press ma rozległe portfolio renomowanych postaci, klasycznych i współczesnych, które są szeroko rozpoznawalne, takich jak Muminki , Ernie/ Klub Piranii, Jeremi , Hagbard, Nemi, Popeye, i Betty Boop.

Czytelnikom prasy oferujemy materiały rozrywkowe, jak łamigłówki i krzyżówki, ale także cały szereg reportaży, artykułów i zdjęć do publikacji w druku i elektronicznie. Bulls Press może dostosować pod konkretnego odbiorcę strony lub nawet całe dodatki i włączyć się z ekipą redaktorów zewnętrznych w prace redakcyjne nad małymi i dużymi projektami. (Clients in publishing help Bulls Press with rights and material for publication of comic strips.

Licensing

Wyszkolony zespół w Bulls Licensing (link) pomaga firmom znaleźć najodpowiedniejszą dla profilu twojej grupy docelowej licencję. Bulls poprowadzi przez proces tworzenia i akceptacji wzorów produktów, a może nawet wspomóc cię wsparciem medialnym lub wspólną kampanią reklamową.

Organizacja

Bulls Press działa z biura głównego w Sztokholmie poprzez oddziały we Frankfurcie, Kopenhadze, Warszawie, Wiedniu, Oslo, Helsinkach, Tallinie, Rydze i Wilnie, przy wsparciu Bulls Graphics w Halmstad. Lokalni przedstawiciele handlowi, redaktorzy i fotoedytorzy najlepiej znają swój rynek i potrzeby ich klientów.

Bulls Press reprezentuje międzynarodowych rysowników, agencje i wydawnictwa, które mają z sobą coś wspólnego: wysoki poziom kreatywności. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się  więcej.