O Bulls Dział Syndication

Bulls Press Syndication jest wszechstronnym partnerem, dostarczającym materiały i realizującym usługi redakcyjne. Co tydzień produkujemy i dostarczamy krzyżówki, sudoku, łamigłówki i gry, artykuły i reportaże oraz infografiki & ilustracje. Dodatkowo, Bulls Press reprezentuje 150  serii komiksowych z całego świata: od klasyki i dziecięcego humoru, aż po te współczesne, które wywołują refleksyjny uśmiech. 

Kontakt

Bulls Syndication produkuje i dostarcza materiały różnego typu do publikacji szerokiego typu. Współpracujemy z producentami oryginalnych treści z całego świata – wolnymi strzelcami i koncernami medialnymi. To dlatego zawsze jesteśmy zainteresowani nowym interesującym kontentem. Czy twoja firma może nam taki dostarczyć?

Z biurami w 10 krajach i siecią partnerów Bulls Press jest twoim łącznikiem z resztą świata.

Telefon    E-mail    Kontakt    Znajdź nas


Aktualności  Więcej nowości

"LoveTestNow" - praktyczny i w pełni profesjonalny test relacji partnerskich oparty na wieloletnich badaniach.

Czy jesteś zadowolony/a ze swojego związku? W każdym można poprawić wspólne relacje. "LoveTestNow" to piewrszy tego typu test przygotowany przez specjalistów i oparty na ponad 10-cio letnich badaniach. Zawiera prawie 300 pytań pozwalających precyzyjnie ocenić relacje i wskazać potencjalny kierunek rozwoju. LoveTestNow jest przygotowany do publikacji online. Prosimy o kontakt w sprawie zakupu  licencji.

Brains Limited - New Funny Comic

 Focusing on the funny angles found in the life of an ordinary office survivor, we observe the mouse and cat games between the management and the staff in a high tech company called “Brains Ltd.”. Occasionally finding solace in a dimension of  slightly larger than life characters.

Twórcy Jeremiego publikują swoją pierwszą ilustrowaną powieść graficzną dla nastolatków

Twórcy uwielbianego i popularnego na świecie komiksu Zits (w Polsce ukazał się pod tytułem Jeremi) opublikowali pierwszy album z powieścią graficzną, zawierający ponad 300 ilustracji, ZITS: CHILLAX